Najnowsze oferty pracy

  • Przewodnik w Apilandii

    PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE ŁYSOŃ sp. z o.o.   Klecza Dolna    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    oprowadzać gości i odwiedzających Apilandię oraz opowiadać o tajnikach życia pszczół, prowadzić sprzedaż w sklepiku z pamiątkami oraz produktami pszczelimi i pochodnymi, pomagać przy obsłudze kawiarenki, reprezentować Apilandię swoim uśmiechem.
Zobacz więcej ofert pracy

Przewodnik

Centrum Edukacji i Promocji Regionu Lidia Czapiewska
Szymbark, ul. Szymbarskich Zakładników 12
21,00 zł / godz. (w zal. od umowy)
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
388 dni temu

Opis firmy:

Centrum Edukacji i Promocji Regionu to instytucja działająca na rzecz promocji lokalnych wartości oraz edukacji regionalnej. Mamy za zadanie podnoszenie świadomości mieszkańców oraz turystów o historii, kulturze i tradycji naszego regionu, jednocześnie dbając o rozwój lokalnych talentów i przedsiębiorczości.

Misja:

Naszym celem jest tworzenie spójnego, atrakcyjnego i dostępnego obrazu regionu, który jest źródłem dumy dla mieszkańców i przyciąga turystów z całego świata.

Dlaczego warto do nas dołączyć?:
  • Praca z pasją: Jeśli jesteś pasjonatem historii, kultury lub edukacji, w CEPR znajdziesz dla siebie miejsce, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania.
  • Rozwój osobisty i zawodowy: Oferujemy liczne szkolenia i warsztaty, które pozwolą Ci podnieść swoje kompetencje.
  • Praca w zespole: Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, którzy wspólnie pracują nad realizacją misji naszego centrum.
Przewodnik
Miejsce pracy: Szymbark, ul. Szymbarskich Zakładników 12
OPIS STANOWISKA

Nazwa stanowiska: Przewodnik
Dział: Obsługa klienta

CEL DZIAŁANIA

Poprowadzenie grupy turystycznej w sposób bezpieczny i informacyjny, promując wartości kulturowe,
historyczne oraz przyrodnicze danego obszaru.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Oprowadzenie grup.
  • Dobra znajomość wiedzy historycznej o Centrum Edukacji i Promocji Regonu
  • Odpowiednie przekazanie wiedzy na temat obiektów znajdujących się na terenie CEPR.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom wycieczki.
  • Dbałość o klienta na wysokim poziomie.
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania uczestników wycieczki.
  • Koordynowanie działań w razie nieprzewidzianych sytuacji lub problemów.
  • Współpraca z innymi podmiotami związanymi z turystyką.
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku miejsca.
WYMAGANIA
  • Dobra znajomość historii, kultury i geografii danego obszaru.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i komunikacji z ludźmi.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dobre zdolności organizacyjne.
  • Mile widziana znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski).
  • Dodatkowym atutem będzie: Licencja przewodnika.
  • Wykształcenie średnie.
KOMPETENCJE
  • Komunikatywność.
  • Zaangażowanie i pasja.
  • Cierpliwość.
  • Punktualność.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny sposób.
OFERTA
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do sezonu turystycznego.
  • Szkolenie wprowadzające.
  • Pracę w przyjaznym i wyjątkowo zgranym zespole.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Długoterminowa współpraca,
  • Umowa zlecenie lub B2B.
  • Stawka od 21 zł netto za godzinę pracy.
INFORMACJE DODATKOWE

Praca jako przewodnik wiąże się z pracą w weekendy oraz święta, ze względu na wzmożony ruch turystyczny. Wymagana jest również gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych oraz zdolność do chodzenia po trudnym terenie w zależności od charakteru wycieczki.