Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Eko-Okna sp z o.o.
śląskie, Kornice gm. Pietrowice Wlk.
praca stacjonarna
4983 dni temu

EKO OKNA są czołowym producentem okien PCV w Polsce. Bogata w produkty oferta handlowa pozwala na różnorodne efektywne formy sprzedaży.

ZATRUDNI:

MŁODYCH I AMBITNYCH

Miejsce pracy: Kornice gm. Pietrowice Wlk.

Zadania:
  • obsługa istniejącej sieci sprzedaży i profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów oraz rozwiązań;
  • pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych i budowanie z nimi trwałych relacji;
  • realizacja założeń sprzedażowych;
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych
  • przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie, raportowanie
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej ;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności prowadzenia rozmów handlowych;
  • samodzielności, kreatywności, sumienności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę;
Oferujemy:
  • ponadprzeciętny poziom wynagrodzenia adekwatny do zajmowanego stanowiska i doświadczenia zawodowego;
  • pełną wyzwań, ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia (pakiet socjalny);
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy).