Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO

Gambit Kontrakt Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5732 dni temu

Ogłoszenie numer: 51771, z dnia 2008-11-05

Firma działająca na zlecenie międzynarodowego koncernu farmaceutycznego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie promocja produktów wśród farmaceutów w danym rejonie działania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dyspozycyjność, samodzielność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System podnoszenia kwalifikacji,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy. Pracę w przyjaznej atmosferze , młodym i dynamicznym zespole