Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciela Handlowego

Czołowy dystrybutor artykułów branży FMCG
śląskie, oddział Katowice - na teren Częstochowy
praca stacjonarna
5758 dni temu

Ogłoszenie numer: 53234, z dnia 2008-12-12

posiadający oddziały w Białymstoku, Kałuszynie, Katowicach, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie i Kościerzynie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, oddział Katowice - na teren Częstochowy

Opis stanowiska

  • zwiększenie udziału Firmy poprzez sprzedaż produktów dostępnych w ofercie do odbiorców detalicznych i hurtowych,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców detalicznych i hurtowych,
  • zapewnienie doskonałego poziomu obsługi naszym klientom,
  • współpraca z przedstawicielami producentów.

Wymagania

  • wykształcenie min. średniego, wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • umiejętność analizy danych sprzedażowych i potrzeb klientów,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • umiejętność planowania i organizowania czasu pracy oraz ustalania priorytetów,
  • pomysłowość, inicjatywa i kreatywność,
  • samodyscyplina i zaangażowanie w realizowaniu założonych celów,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości uzależnionej od wyników sprzedaży oraz realizacji zadań (3000 – 3500 zł),
  • osobowy samochód służbowy,
  • telefon komórkowy.