Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

EP Serwis Sp z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
6021 dni temu

Ogłoszenie numer: 43134, z dnia 2008-04-24

Firma istnieje od 1994 roku, zajmuje sie proukcją palet drewnianych oraz szyciem odzieży roboczej.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

• Praca w segmencie opakowań. • Zadania zdobycia dla EP Serwis funkcjonujących nowych punktów skupów palet. • Współpraca z Hipermarketami w zakresie odbioru palet. • Znalezienie dostawców palet. • Rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski północno-zachodniej. • Prezentacja ofert sprzedaży oraz negocjowanie umów handlowych. • Stała opieka nad siecią sprzedaży oraz obsługa indywidualnie wybranych klientów.

Wymagania

• Posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu w okresie próbnym. • Samodzielność. • Zdolności negocjacyjne. • Wykształcenie min. średnie. • Dyspozycyjność, mobilność-gotowość do wyjazdów służbowych. • Silna motywacja do pracy. • Dynamizm i konsekwencja w działaniu. • Doświadczenie w handlu.

Oferujemy

• Rozwój zawodowy. • Godziwe wynagrodzenie- minimum 3.000,00 zł + premia 20%+ prowizja. • Motywacyjny system wynagrodzeń. • Nienormowany czas pracy. • Ciekawą pracę w ogólnopolskiej firmie, o stabilnej pozycji rynkowej. • Dużą samodzielność w działaniu. • Młody zespół pełen ambitnych ludzi.