Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel regionalny ds. sprzedaży elektronicznych systemów zabezpieczających

ICS Polska
śląskie
praca stacjonarna
5063 dni temu

Ogłoszenie numer: 116921, z dnia 2010-10-05

Firma ICS Polska powstała w 1993 roku i od tej pory jej sukcesywny rozwój zaowocował bogatą ofertą w dziedzinie zabezpieczeń oraz wszechstronnymi kontaktami z czołowymi światowymi producentami systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Nasi czołowi partnerzy handlowi to: Paradox Security Systems (Kanada), Takex (Japonia), CDVI (Francja), VTQ Videotronik (Niemcy), Bosch Security Systems. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela będzie odpowiedzialna za sprzedaż w danym regionie.

Wymagania

  • doświadczenie w branży systemów CCTV i SWIN
  • umiejętność koordynacji sprzedaży w regionie,
  • zaangażowanie w budowanie i utrzymanie sieci odbiorców w regionie,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • szeroki wachlarz szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.