Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel regionalny - branża elektryczna i automatyka

Control Process Katowice Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5771 dni temu

Ogłoszenie numer: 54368, z dnia 2008-12-30

www.controlprocess.pl

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Realizacja sprzedaży towarów i usług na terenie województwa opolskiego, w szczególności pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie kompleksowych ofert, prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

Znajomość branży elektrycznej i automatyki na terenie województwa opolskiego. Obsługa komputera. Prawo Jazdy kat. B.

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, Możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Kapitałowej, profesjonalne szkolenia, niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.