Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Medyczny

TRB Chemedica (Poland) Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5939 dni temu

Ogłoszenie numer: 43958, z dnia 2008-05-12

Jesteśmy oddziałem szwajcarskiej firmy farmaceutycznej z siedzibą główną w Genewie, zajmującej się produkcją preparatów z dziedziny ortopedii/reumatologii oraz okulistyki.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Promocja preparatów firmy wśród lekarzy specjalistów na terenie województw śląskiego i małopolskiego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Obsługa komputera w zakresie programów biurowych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Możliwość awansu w rozwijającej się firmie.
  • Samochód służbowy, komputer i telefon komórkowy.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.