Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Medyczny

P.U.P. Holbex Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4929 dni temu

Ogłoszenie numer: 131752, z dnia 2011-01-19

Holbex jest wyłącznym dystrybutorem suplementów diety marki Puritan’s Pride i NutroPharma. W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PM/Warszawa

Opis stanowiska

Wybrani kandydaci będą odpowiedzialni za promocję kluczowych produktów firmy w środowisku lekarzy i farmaceutów oraz reprezentowanie firmy na powierzonym terenie. Zadania na stanowisku:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze środowiskiem lekarzy specjalistów oraz farmaceutów zgodnie z założeniami firmy
  • Realizacja strategii promocji produktów firmy do wyznaczonych grup lekarzy
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela medycznego, aptecznego lub handlowego w branży FMCG (preferowana branża produktów żywieniowych i akcesoriów dla niemowląt dostępnych w kanale aptecznym)
  • Wyższe wykształcenie
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Otwartość i gotowość podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności
  • Silna motywacja do pracy i osiągania wyznaczonych celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + system premiowy
  • Opcję zatrudnienia na etat po wstępnym okresie współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon kom.)