Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel/ka Handlowy/a lub Kierownik Grupy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
śląskie, Będzin, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Ogrodzieniec, Sławków, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Zawiercie
praca stacjonarna
4928 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatki/a do pracy na stanowisko:

Będzin, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Ogrodzieniec, Sławków, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Zawiercie

Zadania
  • nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa i profesjonalne doradztwo dla dotychczasowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • promocja firmy
  • Kierownik - zarządzanie grupą przedstawicieli

Wymagania:

Przedstawiciel

  • wykształcenia minimum średniego
  • kreatywności i przedsiębiorczości
  • mile widziane doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług
  • mile widziane osoby w wieku 30+, 40+, 50+
  • niekaralność

Kierownik Grupy

  • umiejętności rekrutacyjne
  • mile widziane widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą
  • realizowanie planów sprzedażowych podległego zespołu
  • zdolność do pracy bez nadzoru przełożonego

Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie
  • bardzo atrakcyjne wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • wysoki zakres samodzielnie podejmowanych decyzji
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności sprzedażowe
  • bezpieczeństwo dla Ciebie, którego gwarantem jest właściciel BANKOWEGO OFE i lider na polskim rynku bankowym PKO BP S.A.
  • najlepszych szkolimy także za granicą
  • Nawiążemy współpracę z biurami kredytowymi-specjalna oferta