Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Emero Group S.j.
Warszawa
praca stacjonarna
5180 dni temu

Ogłoszenie numer: 98734, z dnia 2010-05-11

Emero Group Spółka Jawna- złoty partner handlowy Telekomunikacja Polskiej S.A. i Orange poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż oferty biznesowej TP S.A. i Orange w sektorze małych i średnich firm
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie obecnych
  • Realizacja wyznaczonych celów miesięcznych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie Kreatywność, wytrwałość, zorientowanie na cele
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Samodzielną pracę i możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy