Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel handlowy

Cordia Plus A.D. Studniccy S.J.
małopolskie
praca stacjonarna
5281 dni temu

Ogłoszenie numer: 94617, z dnia 2010-04-02

Cordia Plus jest obecna na polskim rynku od 2000 r., a prężny rozwój i niezwykła innowacyjność zapewniły jej stabilną pozycję i renomę.Główną domeną działalności firmy jest produkcja aluminiowych frontów meblowych.Profile aluminiowe w zestawieniu z szeroką gamą wypełnień szklanych, zaowocowało niezwykłą ofertą, która zaspokoi najbardziej wymagające gusta.

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: 1/H

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych i utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziana branża meblarska),
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami już istniejącymi,
  • wysoka dynamika działania oraz nastawienie na wyniki,
  • komunikatywność i kreatywna otwartość w kontaktach międzyludzkich,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • zatrudnienie w ustabilizowanej i nastawionej na rozwój firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • odpowiednie narzędzie pracy (samochód, telefon itp.)