Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Cantaert
Gniezno
praca stacjonarna
5283 dni temu

Ogłoszenie numer: 94314, z dnia 2010-04-01

Cantaert

Firma odzieżowa CANTAERT w Gnieźnie. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży z dzianin. poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż oferty firmy;
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych;
  • Sporządzanie ofert handlowych;
  • Realizowanie określonej polityki sprzedaży;
  • Budowanie trwałych relacji z klientami;
  • Planowanie i raportowanie sprzedaży;

Wymagania

  • Min.2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.;
  • Wykształcenie minimum średnie, (preferowane wyższe);
  • Dyspozycyjność, w tym gotowość do pracy w terenie;
  • Predyspozycje handlowe;
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej zarejestrowania;
  • Niezbedne narzędzia pracy - w tym samochód

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;