Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Przedstawiciel Handlowy

Carnaert
Gniezno
praca stacjonarna
5326 dni temu

Ogłoszenie numer: 83919, z dnia 2009-12-15

Carnaert

Firma Cantaert powstała w 1990r. w Gnieźnie. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży damskiej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedaży oraz pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych
  • nadzór nad realizacją pozyskanych kontraktów
  • sporządzanie ofert handlowych
  • planowanie i raportowanie sprzedaży

Wymagania

  • predyspozycje handlowe i doświadczenie w obsłudze klienta
  • minimum średnie wykształcenie
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • dyspozycyjność w tym gotowość do pracy w terenie
  • komunikatywność, kreatywność i samodzielność
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość branży odzieżowej
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej zarejestrowania
  • w okresie pierwszych trzech m-cy własny samochód

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwości rozwoju