Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Przedstawiciel handlowy

ATN Technika Diamentowa
Radom, Radom i okolice
praca stacjonarna
5349 dni temu

Ogłoszenie numer: 81721, z dnia 2009-11-23

Firma ATN – Technika Diamentowa działa na rynku od roku 1999. Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi diamentowych (tarcze do cięcia, wiertła koronowe itp.) wykorzystywanych w budownictwie ogólnym i drogowym.

Miejsce pracy: Radom, Radom i okolice

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa aktualnych klientów
  • realizacja uzgodnionego planu sprzedaży oraz przychodów
  • pomoc techniczna w zakresie doboru asortymentu firmy

Wymagania

  • wiek minimum 25 lat
  • wykształcenie średnie
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • samodyscyplina
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność organizacji własnych zadań
  • umiejętności nagocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • cały etat - stała pensja plus motywacyjny system premiowy
  • samochód służbowy i telefon
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne miejsce pracy
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie