Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel Handlowy

Infolet Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5385 dni temu

Ogłoszenie numer: 81208, z dnia 2009-11-17

Infolet Sp. z o.o. - Personnel Solutions jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji oraz udostępnianiu pracowników dla międzynarodowych korporacji oraz dużych i małych firm. Posiadamy doświadczenie w projektach dla branż: * Informatyka i Telekomunikacja, * Finanse, Bankowość, Ubezpieczenia, * Inżynieria i Produkcja, * Budownictwo (drogowe i mieszkaniowe), * Sprzedaż,

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: PH/1009

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie nowych klientów, - Utrzymywanie i rozwijanie współpracy z obecnymi, - Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, - Współtworzenie wizerunku firmy, - Współpraca z innymi działami.

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży B2B, lub w obsłudze klientów biznesowych; - Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, - Umiejętność negocjacji, - Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, planowania i stawiania celów, - Prawo jazdy kat. B; - Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Oferujemy

- Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów; - Wynagrodzenie uzależnione od wyników; - Szkolenia;