Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel Handlowy

WENO GmbH Technika Mocowań sp.k.
małopolskie
praca stacjonarna
5515 dni temu

Ogłoszenie numer: 67225, z dnia 2009-06-10

Importer oferujący najwyższej jakości materiały złączne dla budownictwa ( śruby, kotwy, kołki, wiertła, elektronarzędzia, itp.) Na rynku polskim od 18 lat.Naszym sukcesom towarzyszą zaangażowanie i kompetencja. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

- nawiązywanie i utrzymanie kontaktów handlowych z klientami, - negocjacje dotyczące rodzaju i ilości asortymentu, - realizowanie planów sprzedaży i obsługa klientów na podległym terenie, - utrzymanie jak najlepszych relacji biznesowych i interpesonalnych

Wymagania

- wykształcenie min śred.techniczne, - doświadczenie z branż: budowlanej, przemysłowej lub instalacyjnej, - doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, - samodzielność i dobra organizacja pracy, - prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

- interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie działającej i stale rozwijającej się firmie, - wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży, - samochód służbowy i telefon komórkowy. Jeżeli szukasz samodzielnej i interesującej pracy , możliwości rozwoju i nowych wyzwań oraz wysokiego wynagrodzenia, przyjdź do nas - znajdziesz to czego szukasz