Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

eboran
śląskie, Górny Śląsk w szczególności: Zabrze, Gliwice, Zagłębie, Jaworzno, Chrzanów, Trzebinia
praca stacjonarna
5535 dni temu

Ogłoszenie numer: 65756, z dnia 2009-05-21

eboran

Miejsce pracy: śląskie, Górny Śląsk w szczególności: Zabrze, Gliwice, Zagłębie, Jaworzno, Chrzanów, Trzebinia

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za pozyskiwanie nowych klientów detalicznych, jak również obsługę dotychczasowych na wyznaczonym obszarze.

Wymagania

  • niekaralność
  • uczciwość
  • dyspozycyjność
  • motywacja do pracy i osiągania sukcesów,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomośc rynku detalicznego branży spożywczej na w/w rejonie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • możliwość stałego doskonalenia zawodowego
  • samochód służbowy, telefon służbowy