Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Handlowy

Talentica
Katowice
praca stacjonarna
3677 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • Monitoring rynku w wyznaczonym regionie
  • Osobiste prowadzenie rozmów handlowych
  • Budowanie długotrwałych stosunków handlowych z klientami
  • Analiza potrzeb klientów i propozycje rozwiązań
  • Ścisła współpraca w ramach spółki
  • Obsługa posprzedażowa

Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w sektorze B2B
  • Wiara w siebie, energia do pracy, uczciwość
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych
  • Umiejętność zainteresowania klienta Wyznaczanie i osiąganie celów
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
  • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie i stale rozwijającej się międzynarodowej spółce
  • Szkolenie w zakresie marketingu i sprzedaży na najwyższym poziomie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Elastyczność czasową
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie asystentki, która będzie umawiała spotkania biznesowe
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922