Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
przedstawiciel handlowy

Elsat Sp. z o.o.
śląskie, Ruda Śląska, Bytom, Radzionków
praca stacjonarna
5869 dni temu

Ogłoszenie numer: 49725, z dnia 2008-09-23

Firma świadczy usługi telewizji kablowej

Miejsce pracy: śląskie, Ruda Śląska, Bytom, Radzionków

Opis stanowiska

Zadania: • Wspieranie Biuro Obsługi Klienta w sprzedaży bezpośredniej • Realizację strategii i planów sprzedaży, • Pozyskiwanie i obsługę klientów, • Aktywne utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami, • Udział w spotkaniach i negocjacjach handlowych, • Monitorowanie i analizę trendów w branży,

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej średnie, • Doświadczenie w pracy z klientami, • Duże zaangażowanie i motywacja do konsekwentnej realizacji celów, • Dobra prezencja, • Znajomość pakietu Office, • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży teleinformatycznej oraz posiadanie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Stałe wynagrodzenie miesięczne, • Atrakcyjny system prowizyjny, • Ciekawą pracę w firmie stabilnej finansowo, • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje, • Pomoc w realizacji własnych celów życiowych.