Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
przedstawiciel handlowy

Altest Sp. z o. o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
5924 dni temu

Ogłoszenie numer: 45413, z dnia 2008-05-26

Firma z branży ochrony specjalizująca się w systemach zabezpieczeń.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Nr Ref.: PH-L/06

Opis stanowiska

Osoby na stanowisku przedstawiciela handlowego odpowiedzialne będą za rozówj sprzedaży monitoringów i systemów alarmowych na wyznaczonym terenie oraz aktywne promowanie Firmy.

Wymagania

wykształcenie min. średnie; niekaralność; kreatywność, pracowitość, elastyczność; prawo jazdy kat. B doświadczenie w aktywnej sprzedaży mile widziane;

Oferujemy

umowa o pracę; atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży; praca w młodym zespole; możliwość rozwoju i awansu; narzędzia pracy;