Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Handlowy

PharmaGea Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6080 dni temu

Ogłoszenie numer: 40571, z dnia 2008-02-25

Firma PharmaGea wyłączny dystrybutor naturalnych suplementów diety Firmy Aboca na rynku polskim.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: PF/Katowice

Opis stanowiska

Firma PharmaGea Sp.zo.o. poszukuje Przedstawiciela Farmaceutycznego do którego zadań będzie należeć realizacja celów sprzedażowych, obsługa obecnych i nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji handlowych.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie, minimum roczne doświadczenie w pracy w dziele sprzedaży, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmowy handlowej, umiejętność organizowania pracy własnej, dużej motywacji i zaangażowania powierzonych zadań, prawo jazdy kat.B

Oferujemy

ciekawą pracę w młodej rozwijającej sie firmie, stabilne warunki zatrudnienia atrakcyjne finansowo oraz motywacyjny system wynagradzania- uzależniony od wyników sprzedażowych, niezbędne narzędzia pracy w terenie: laptop, telefon i samochód służbowy.