Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel Handlowy

Gler Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
6003 dni temu

Ogłoszenie numer: 39694, z dnia 2008-02-07

Gler to ogólnopolski DYSTRYBUTOR KOSMETYKÓW. Prowadzimy dystrybucję kosmetyków najlepszych włoskich marek.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - zdobywanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami - sklepami detalicznymi na powierzonym terenie - realizację planów sprzedaży - zapewnienie prawidłowej ekspozycji i dystrybucji produktów - wprowadzanie inicjatyw mających na celu zwiększenie sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - zaangażowanie oraz zdolności organizacyjne - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- motywujące wynagrodzenie - możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego - pracę na samodzielnym stanowisku - samochód służbowy, telefon komórkowy