Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Przedstawiciel handlowy

PTE BANKOWY S.A
Tychy, Tychy i okolice
praca stacjonarna
6010 dni temu

Ogłoszenie numer: 39629, z dnia 2008-02-12

Obsługa i pozyskiwanie klientów OFE BANKOWY.

Miejsce pracy: Tychy, Tychy i okolice

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów.Budowa i rozwój sieci sprzedaży.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Nastawienie na rozwój.
  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy.
  • Samochód i doświadczenie w handlu mile widziane.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 2 000 zł brutto w okresie próbnym.
  • Przez kolejnych 9 miesięcy 1 000 - 3 000 zł brutto + premia.Profesjonalne szkolenia.
  • Możliwość objęcia stanowiska kierownika i dyrektora oddziału.Bogaty pakiet socjalny.