Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Handlowy

SOX
Katowice
praca stacjonarna
6143 dni temu

Ogłoszenie numer: 38038, z dnia 2007-12-24

SOX

Firma SOX wyrosła na wieloletnim doświadczeniu związanym z rynkiem telefonii komórkowej. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą futerałów do urządzeń mobilnych z rozwiniętą siecią dystrybucji w całej Europie. Obecnie poszukujemy kreatywnych osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w rejonie Katowic.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

• realizacja planów sprzedażowych i marketingowych firmy • pozyskiwanie i obsługa handlowa klientów

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie • umiejętność sprzedaży oraz prowadzenia rozmów handlowych • prawo jazdy kat. B • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość lokalnego rynku

Oferujemy

• ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole • wynagrodzenie stałe + prowizję powiązaną z efektami pracy • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • samochód służbowy, telefon