Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

LOXA Sp. z o.o.
śląskie, Żarki, obszar całej Polski
praca stacjonarna
6123 dni temu

Ogłoszenie numer: 37577, z dnia 2007-12-13

Fabryka Akumulatorów

Miejsce pracy: śląskie, Żarki, obszar całej Polski

Opis stanowiska

Obowiązki: -realizacja zamówień do klientów -współpraca i podtrzymywanie kontaktów z klientami firmy -bieżąca obsługa klienta

Wymagania

-wykształcenie min. średnie -prawo jazdy kat.B,C -doświadczenie w handlu min. rok -wysoka motywacja i zaangażowanie -wysoka kultura osobista i dobra prezencja -łatwość nawiązywania kontaktów, miłe usposobienie, dyspozycyjność -znajomość branży akumulatorowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie -umowę o pracę -odpowiednie narzędzia pracy