Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

Chem&Pol Co Eugeniusz Głuchowski
dolnośląskie
praca stacjonarna
6108 dni temu

Ogłoszenie numer: 35466, z dnia 2007-10-26

Firma handlowa, importer surowców chemicznych, w związku z poszerzaniem zakresu działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: 09/10/2007

Opis stanowiska

  • dystrybucja, aktywna promocja i sprzedaż suplementu diety (apteki, sklepy zielarskie)
  • pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert
  • nadzór nad realizacją zamówień
  • Wymagania

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży chemicznej/farmaceutycznej
  • znajomość technik promocji i sprzedaży
  • własny samochód
  • Oferujemy

    wynagrodzenie: podstawa+prowizja