Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
małopolskie, małopolska
praca stacjonarna
6353 dni temu

Ogłoszenie numer: 30030, z dnia 2007-05-30

Nasz Klient to rozwijająca się firma, lider w produkcji jubilerskiej na rynku polskim i zagranicznym.

Miejsce pracy: małopolskie, małopolska

Nr Ref.: PH/1605/07

Opis stanowiska

Zadania: - Obsługa dotychczasowych klientów; - Pozyskiwanie nowych klientów; - Realizacja planów sprzedaży na podległym obszarze działania; - Analiza rynku sprzedaży i działań konkurencji; - Promowanie wizerunku firmy.

Wymagania

- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży; - Co najmniej średnie wykształcenie; - Zdolności organizacyjne; - Silna motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego; - Zabezpieczenie finansowe (warunek konieczny); - Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej; - Znajomość obsługi komputera; - Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku; - Możliwości rozwoju zawodowego i awansu; - Dużą samodzielność działania; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Samochód służbowy.