Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
śląskie, woj. śląskie
praca stacjonarna
6368 dni temu

Ogłoszenie numer: 29392, z dnia 2007-05-14

Nasz Klient to międzynarodowa firma handlowa z branży technicznej.

Miejsce pracy: śląskie, woj. śląskie

Nr Ref.: PHB/2304/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Identyfikacja potrzeb klienta; - Pozyskiwanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami; - Przygotowywanie prezentacji i ofert dla klientów; - Prowadzenie negocjacji handlowych; - Doradztwo techniczne.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne; - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży; - Mile widziana znajomość procesów technologicznych; - Dyspozycyjność; - Umiejętność samodzielnej pracy; - Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Samochód służbowy; - Pracę w młodym i dynamicznym zespole; - Szkolenia krajowe i zagraniczne; - Atrakcyjne wynagrodzenie.