Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Telepolska Sp. z o.o.
śląskie, Katowice, Poznań, Szczecin
praca stacjonarna
6303 dni temu

Ogłoszenie numer: 29290, z dnia 2007-05-14

TelePolska Sp. z o.o. to niezależny operator telekomunikacyjny, wchodzący w skład holdingu telekomunikacyjnego TelePolska Holding. TelePolska działa na polskim rynku od 2001 roku, dostarczając swoim Klientom rozwiązania technologiczne ułatwiające pracę i zdobywanie przewagi nad konkurencją. Jesteśmy organizacją elastyczną, a nasza oferta odzwierciedla najlepsze wzory na rynku światowym. Priorytetem działalności TelePolska jest świadczenie najwyższej jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnej ceny i profesjonalnej obsługi Klienta. Wysoką jakość usług gwarantują doświadczeni pracownicy i nowoczesne technologie.

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Poznań, Szczecin

Opis stanowiska

Do osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie: - pozyskiwanie klientów biznesowych - planowanie i organizowanie spotkań - przeprowadzanie rozmów handlowych - prezentacja oferty usług telekomunikacyjnych u klienta - sporządzanie raportów

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - min. roczne doświadczenie handlowe (doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem) - umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji - samodzielność, kreatywność, inicjatywa

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników - telefon służbowy - miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole