Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

Chem&Pol Co Eugeniusz Głuchowski
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
6284 dni temu

Ogłoszenie numer: 29026, z dnia 2007-05-03

Firma handlowa, importer surowców chemicznych, w związku z poszerzaniem zakresu działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Nr Ref.: 02/04/2007

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: - dystrybucja, aktywna promocja i sprzedaż suplementu diety (apteki, sklepy zielarskie) - pozyskiwanie klientów - przygotowywanie ofert - nadzór nad realizacją zamówień

Wymagania

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży chemicznej/farmaceutycznej - znajomość technik promocji i sprzedaży - własny samochód

Oferujemy

wynagrodzenie: podstawa + prowizja