Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

Chem&Pol Co
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
6308 dni temu

Ogłoszenie numer: 28235, z dnia 2007-04-09

Chem&Pol Co

Firma handlowa, importer surowców chemicznych, w związku z poszerzaniem zakresu działalności poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

- dystrybucja suplementu diety (hurtownie farmaceutyczne, apteki, sklepy ze zdrową żywnością) - pozyskiwanie klientów - przygotowywanie ofert - nadzór nad realizacją zamówień

Wymagania

- komunikatywność i łatwość w nawiązywania kontaktów - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża chemiczno-farmaceutyczna) – mile widziane - znajomość technik promocji i sprzedaży

Oferujemy

- możliwość pracy na część etatu - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego