Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel handlowy

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne " Kolbud" Sp.
Katowice
praca stacjonarna
6381 dni temu

Ogłoszenie numer: 27819, z dnia 2007-03-29

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku miałaby zajmować się rozbudową sieci sprzedaży zasłon wstęgowych i folii PVC. Do jej głownych obowiązków należałoby: • utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi klientami • pozyskiwanie nowych kontaktów • realizowanie planów sprzedażowych • badanie potrzeb klientów • bieżąca analiza współpracy z klientami • raportowanie do Kierownika Produktu

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie • doświadczenie na stanowisku handlowym • mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych (miękkie PVC) • obsługa pakietu MS Office • prawo jazdy kat. B. • dyspozycyjność oraz doskonałe zdolności organizacyjne • wysoka motywacja do pracy • otwartość, komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą • samodzielność, inicjatywa i samodyscyplina w działaniu

Oferujemy

• stabilne warunki współpracy • wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od efektywności działań i osiąganych wyników • praca pełna wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)

Poznaj

Kolbud Sp. z o.o.