Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Śląsk
Przedstawiciel Handlowy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego" JANO",Aniela Serwatka
Śląsk
praca stacjonarna
6743 dni temu

Ogłoszenie numer: 17913, z dnia 2006-02-09

Producent wędlin

Miejsce pracy: Śląsk

Opis stanowiska

-pozyskiwanie nowych klientów, rozwój sieci sprzedaży w podległym rejonie, -tworzenie pozytywnego wizerunku firmy, -monitorowanie i wyciąganie wniosków z działań konkurencji, -raportowanie działań i wyników przełożonym.

Wymagania

-wykształcenie min. średnie, -doświadczenie na podobnym stanowisku, -znajomość branży mięsnej, -dobra znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem, -prawo jazdy kat.B, -komunikatywność, -duża samodzielność i umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy

-praca na samodzielnym stanowisku, -motywacyjny system wynagrodzeń -narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy