Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel Handlowy

Drukarnia Leyko sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4760 dni temu

Ogłoszenie numer: 154515, z dnia 2011-07-05

Drukarnia Leyko działa już na Polskim rynku od 35 lat. Dzięki dynamicznemu rozwojowi nieprzerwanie znajduje się w czołówce polskich firm z branży poligraficznej.

Specjalizuje się w wysokonakładowym druku offsetowym.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • pełna obsługa własnych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie prezentacji
  • negocjowanie warunków umów
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • rozwiązywanie istniejących problemów z klientami

Wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku najchętniej w drukarni o zasięgu ogólnopolskim
  • osiągnięte sukcesy w sprzedaży
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • wysoka kultura osobista
  • dobra prezencja
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • wysokie wynagrodzenie (podstawa +prowizja)