Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Grudnik Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków, woj. małopolskie
praca stacjonarna
4793 dni temu

Oddział polskiej firmy handlowej działającej w branży instalacyjno – sanitarnej, grzewczej i wyposażenia łazienek, poszukuje do swojego oddziału w Krakowie kandydatów/kandydatek na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Zadania:
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy nowych klientów
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • realizowanie strategii handlowej firmy
  • realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne
  • przygotowywanie ofert dla klientów
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na osiąganie celów
  • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office
  • komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane:

  • znajomość branży
  • znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon