Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

Partner w Biurze Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
4955 dni temu

Ogólnopolski dostawca artykułów biurowych Partner w Biurze Sp. z o.o. Zabrze
poszukuje kandydatów na stanowisko"

Zadania:
  • budowanie dystrybucji artykułów biurowych na wydzielonym terenie województwa śląskiego
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami (firmy i instytucje)
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w kontaktach z klientami instytucjonalnymi
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • determinacja w osiąganiu założonych celów
  • dyspozycyjność, systematyczność i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • mile widziane doświadczenie w branży artykułów biurowych
Oferujemy:
  • wysokie zarobki
  • samochód służbowy, telefon komórkowy
  • pracę w prężnie działającej i stabilnej firmie
  • pracę ciekawą i pełną wyzwań
  • stałe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • zatrudnienie na pełny etat