Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dąbrowa Górnicza
Przedstawiciel Handlowy

ERG Spółka Akcyjna
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
4882 dni temu

Ogłoszenie numer: 139605, z dnia 2011-03-16

Grupa Kapitałowa ERG jest jednym z czołowych polskich producentów wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym innowacyjnych opakowań z folii biodegradowalnych i tradycyjnych (PE) oraz wyrobów wtryskowych. W związku zrealizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: PH/02/2011

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Prezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

Wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży wyrobów foliowych i produktów z tworzyw sztucznych,
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej,
  • Doskonała znajomości branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i/lub opakowań,
  • Orientacja na sukces, determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • Dyspozycyjność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języków obcych (mile widziana).
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju oraz awansu zawodowego w prężnie rozwijającej się grupie kapitałowej,
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z osiąganymi wynikami,
  • Niezbędne narzędzia pracy.