Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

MAKRO FHU Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
śląskie
praca stacjonarna
4878 dni temu

Ogłoszenie numer: 139098, z dnia 2011-03-09

jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, z tradycjami sięgającymi 1991 r.
Oferujemy w sprzedaży hurtowej najwyższej jakości materiały
elektrotechniczne dla budownictwa, przemysłu handlu i usług.

Obecnie dla naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert,
  • bieżąca obsługa klientów w oddziale,

Wymagania

  • wykształcenie elektrotechniczne,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania ( wynagrodzenie składa się z części stałej i premii zależnej od osiągniętych wyników),
  • system szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy ( m.in. samochód służbowy, telefon komórkowy),