Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

Ryterna Polska Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
4898 dni temu

RYTERNA POLSKA Sp. z. o. o

Ryterna Polska Sp. z o.o. sp. k. specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży bram garażowych, przemysłowych i automatyki. Firma działa na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • Realizację założonego budżetu sprzedaży
  • Analizę potrzeb klientów i monitorowanie ich poziomu satysfakcji
Wymagania:
  • Predyspozycje do pracy w sprzedaży (mile widziane doświadczenie),
  • Chęć do nauki nowego zawodu,
  • Zorientowanie na cel,
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy
  • ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)