Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel handlowy

Green Steam Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
4978 dni temu

Ogłoszenie numer: 124834, z dnia 2010-12-03

Green Steam Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem myjni parowych marki Optima w Polsce. Myjnie parowe są nowym segmentem rynku myjni samochodowych. Technologia ta pozwala na otwarcie myjni samochodowej bez żadnych pozwoleń!

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Bieżące raportowanie wyników do przełożonego
  • Realizacja celów dystrybucyjnych i sprzedażowych
  • Wyjazdy służbowe

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w handlu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zdolność negocjacji
  • Dyspozycyjność
  • Samochód oraz prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość zagwarantowania narzędzi pracy
  • Bezpłatne szkolenia z zakresu znajomości produktów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysoka prowizja od sprzedaży