Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Przedstawiciel Handlowy

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5059 dni temu

Ogłoszenie numer: 124765, z dnia 2010-11-10

Producent lodów, dystrybutor mrożonek, zaopatrzenie gastronomii (HoReCa)

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do pozyskiwania nowych klientów, jak również do obsługi dotychczasowych partnerów w handlu detalicznym i gastronomicznym na wyznaczonym obszarze.

Wymagania

  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • komunikatywność
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • znajomość rynku detalicznego lub gastronomicznego (2 osobne stanowiska pracy)
  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie i bonusy uzależnione od wyników sprzedaży
  • pracę w młodym zespole
  • telefon i samochód służbowy,
  • dla ambitnych - możliwość szybkiego awansu