Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Przedstawiciel handlowy

Stampen Media Poland
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5032 dni temu

Ogłoszenie numer: 121368, z dnia 2010-11-04

Stampen Media Poland, wydawca portalu społecznościowego familie.pl oraz dostarczyciel rozwiązań mobilnych.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami w Polsce,
  • samodzielna obsługa Klienta,

Wymagania

  • doświadczenie w handlu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość branży reklamy internetowej, a w szczególności parentingowej będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne warunki prowizyjne!