Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

ELITEX Sp. z o.o. , Polska Grupa Drogeryjna Bielsko - Biała Sp. z o.o.
śląskie, Śląsk ( ROW, Podbeskidzie)
praca stacjonarna
5152 dni temu

Ogłoszenie numer: 102899, z dnia 2010-06-07

Elitex Sp. z o.o. jest jednym z ważniejszych partnerów handlowych dla wiodących producentów chemii gospodarczej, artykułów drogeryjnych oraz higienicznych. Posiadamy w swojej ofercie ponad 8000 produktów. Elitex wchodzi w skład Polskiej Grupy Drogeryjnej, która jest częścią Eko- Holding S.A. jednej z najwiekszych firm branży FMCG w Polsce.

Miejsce pracy: śląskie, Śląsk ( ROW, Podbeskidzie)

Nr Ref.: 5/2010

Opis stanowiska

  • systematyczne odwiedziny u klientów
  • sprzedaż produktów branży chemicznej i kosmetycznej
  • przedstawianie oferty bieżącej i promocyjnej
  • kontrola zobowiązań klientów, windykacja
  • zarządzanie podległym regionem

Wymagania

  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży na rynku FMCG
  • wykształcenia min. średniego
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności
  • umiejętności wyszukiwania i nawiązywania kontaktów z partnerami handlowymi
  • własnej działalności gospodarczej lub gotowości jej założenia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie