Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel Handlowy

RSHILLS
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
5182 dni temu

Ogłoszenie numer: 102093, z dnia 2010-06-07

to jedna z największych Agencji Merchandisingowych w Polsce. Naszymi klientami są czołowi producenci branży FMCG, koncerny krajowe jak i międzynarodowe. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Dbałość o jak najlepszą ekspozycję produktów,
  • Zapewnienie ciągłej dostępności produktów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunków firmy,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami firmy,
  • Realizowanie planów sprzedaży,
  • Rozwijanie sieci dystrybucji,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na ww. stanowisku.
  • Silnej motywacji i nastawienia na realizację wyznaczonych celów.
  • Dyspozycyjności,
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Ciekawą pracę w stabilnej firmie, umowę o pracę, samochód służbowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.