Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy - ZOOTECHNIKA

Can Agri
śląskie, łódzkie, małopolskie, śląskie
praca stacjonarna
5375 dni temu

Ogłoszenie numer: 79224, z dnia 2009-10-28

Can Agri

Dynamicznie rozwijająca się firma Can Agri, zlokalizowana w okolicach Warszawy, specjalizująca się w sprzedaży najwyższej klasy komponentów technicznych do produkcji zwierzęcej.

Miejsce pracy: śląskie, łódzkie, małopolskie, śląskie

Nr Ref.: PH/2009

Opis stanowiska

Jeżeli chcesz aktywnie sprzedawać wysokiej klasy sprzęt techniczny i preparaty chemiczne, męczy Cię i nuży praca za biurkiem, jesteś osobą energiczną, lubisz kontakt z ludźmi i masz to „coś”, co niezbędne jest do skutecznego sprzedawania i budowania trwałych relacji z klientem, jesteś dokładnie tym, kogo szukamy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - znajomość rynku lokalnego; - minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - prawo jazdy kategorii B, - dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych, - dobra znajomość pakietu MS Office, - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie i nielimitowaną prowizję, - przynależność do prężnie rozwijającej się organizacji, - stabilne warunki zatrudnienia, - dużą samodzielność w zakresie prowadzonych działań, - narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy itd., - zaplecze w postaci Back Office w siedzibie firmy w okolicach Warszawy.