Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel handlowy w dziale części samochodowych

MARIMEX
Kraków
praca stacjonarna
5823 dni temu

Ogłoszenie numer: 47803, z dnia 2008-08-06

MARIMEX

Autoryzowany dealer marki Opel i Chevrolet. Dealer Roku 2007.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • sprzedaż części samochodowych do warsztatów, sklepów i hurtowni
  • doradztwo w zakresie doboru części

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • wiek - do 30 lat
  • doświadczenie i znajomość branży motoryzacyjnej
  • samodzielność
  • dynamiczność i rzetelność
  • umiejętność organizacji pracy i określenie priorytetów
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • umiejętność prezentacji i negocjacji
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie
  • samochód
  • telefon
  • wynagrodzenie prowizyjne