Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Handlowy - Urządzenia Biurowe - Ślą

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6832 dni temu

Ogłoszenie numer: 17069, z dnia 2006-01-03

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5165/P/PHB

Opis stanowiska

- pozyskiwanie klientów; -utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z obecnymi klientami; -negocjacje handlowe; -rozwój sprzedaży w powierzonym segmencie rynku.

Wymagania

-preferowane wykształcenie wyższe; -doświadczenie w branży B2B minimum rok; - prawo jazdy kategorii B. -zmysł techniczny; -samodzielność i systematyczność w pracy; - umiejętność organizacji pracy i czasu; - zorientowanie na sukces w sprzedaży; - wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Klient oferuje dynamiczną pracę w młodym zespole, szkolenia produktowe, wyposażone stanowisko pracy (komputer, laptop, telefon komórkowy, samochód po okresie próbnym).