Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Śląsk
Przedstawiciel Handlowy-Taśmy,Kleje,Bhp

Work Express Sp.zo.o.
Śląsk
praca stacjonarna
6832 dni temu

Ogłoszenie numer: 17097, z dnia 2006-01-04

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Śląsk

Nr Ref.: 5165/P/PHP

Opis stanowiska

-sprzedaż w powierzonym segmencie rynku; -pozyskiwanie nowych klientów; -tworzenie ofert handlowych; -uzgodnienia handlowe; -przygotowanie i prowadzenie spotkań i prezentacji dla potencjalnych klientów.

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne; -prawo jazdy kategorii B; -obsługa komputera (Windows, MS Office); -komunikatywność i asertywność; -samodzielność; -umiejętność pracy w zespole; -dyspozycyjność; -otwartość na nową wiedzę i umiejętności; -zmysł techniczny.

Oferujemy

Doświadczenie handlowe chętnie widziane. Klient oferuje dynamiczną pracę, wynagrodzenie związane z efektami, wyposażone stanowisko pracy (komputer, laptop, telefon służbowy, samochód do dyspozycji w pracy).