Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Handlowy | Specjalista d/s Marketingu

INNOVA-SA Oddział Katowice
Katowice
praca stacjonarna
5622 dni temu

Ogłoszenie numer: 58875, z dnia 2009-03-06

INNOVA-SA to producent urządzeń fiskalnych poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Specjalista d/s Marketingu

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami,
  • nawiązywanie nowych kontaktów,
  • prowadzenie marketingu,
  • przygotowywanie materiałów wspierających, sprzedaż,
  • praca w powierzonym terenie- wizyty u klientów.

Wymagania

  • kreatywność w działaniu,
  • komunikatywność,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • znajomość technik marketingowych - mile widziana,
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych efektów pracy